1. set            25                        :                           22

2. set            25                        :                           15

3. set            20                        :                           25

4. set            25                        :                           23

Sestava:

Ladislav Vrána, Ondřej Bílek, Karel Kurka, Pavel Skácel, Jan Hédl, Zdenek Zabloudil, Pavel Zouhar

Za ideálního počasí, naše B mužstvo nastoupilo k utkání s aktuálním lídrem soutěže.

Naši hráči nevstoupili do prvního setu, když zaskočili svého soupeře dobrými bloky a chytrými úlivkami, ale v koncovce setu udělali několik zbytečných chyb a to je stálo výhru v prvním setu.

V druhém setu naši hráči pokračovali v chybách a soupeř toho dokonale využil a trestal rozhozenou obranu našeho týmu. V tomto setu se našim hráčům nedařilo téměř nic jak příjem tak nahrávka.

Do třetího setu se vystřídali nahrávači a soupeř vystřídal svého nejlepšího hráče a to přineslo ovoce v zisku setu.

Díky výhře v třetím setu naši hráči bojovali, ale soupeř zlepšil obranu a rozhodoval až koncovka setu, kde měl soupeř o trochu více štěstí a vyhrál jak tento set tak celé utkání.

V příštím utkání 4. června se náš tým utká proti soupeři z Orlovic, utkání se hraje na domácím hřišti. Začátek utkání v 18:00 sraz hráčů na hřišti v 17:20.