5. kolo Orlovice B - Drnovice B

1. 10. 2009

Orlovice B    -   Drnovice B

3          :         1

1. set                    25                        :                           20

2. set                    19                        :                           25

Sestava: Zabloudil Zdeněk, Kolár Ladislav(c), Bílek Ondřej, Hédl Jan, Kurka Karel, Skácel Pavel, Krytinář Vítězslav

V posledním zápase podzimní části, se našemu mužstvu nedařilo. Do prvního setu naši nastoupili s odhodláním vyhrát, ale hodně zkažených servisů a několik zbytečných chyb v poli, zapříčinilo že si soupeř vytvořil náskok, který si udržel až do konce setu.

Ve druhém setu, naši hráči přestali kazit jak podání tak i míče „zadarmo“ a dokázali si vytvořit až 10 bodový náskok, který ke konci setu soupeř začal stahovat, ale hráči už soupeři nedovolili nějaký zvrat v tomto setu.

Třetí set začal dobře pro náš tým a celou dobu až do stavu 21:19 vedl. Soupeř si vzal oddechový čas a naši hráči po této pauze, jako by byli vyměnění a udělali 6 nevynucených chyb, především útoky do autu nebo do sítě a takto soupeři darovali 3 set.

Ve čtvrtém setu se už naši hráči nedokázali nahecovat a pokračovali v trápení, které je zastihlo na konci třetího setu a proto soupeř lehce zvítězil v tomto setu a i v celém zápase.