4. kolo Drnovice B - Hrušky

20. 9. 2009

Drnovice B        -         Hrušky

2                :                3

1. set                    25                        :                           21

2. set                    19                        :                           25

5. set                    7                          :                           15

Do předposledního utkání v podzimní části sezóny nastoupilo naše B mužstvo na domácím hřišti proti soupeři z Hrušek.

V prvním setu naši hráči nedělali zbytečné chyby a díky dobrým útokům L. Kollára a Z. Zabloudila (Čendy), který patří mezi nejzkušenější hráče našeho týmu. Dokázal si náš tým vytvořit dostatečný náskok a vyhrát první set.

Do druhého setu nastoupil místo Čendy další zkušený hráč L. Vrána, který nemohl přijít hned na začátek zápasu, kvůli pracovním povinnostem. Soupeř v tomto setu přestal dělat chyby a naši hráči začali dělat zbytečné chyby a soupeř toho dokonale využil a vyhrál druhý set.

Třetí set byl velmi podobný tomu druhému naši hráči kazili jednoduché míče a nekoncentrovali se dostatečně na hru a prohráli i tento set.

Do čtvrtého setu opět nastoupil Čenda, kterému se opět podařilo nahecovat ostatní hráče, kteří se zlepšili v pohyblivosti, ale i v útoku. Díky tomu se povedlo našim hráčům dostat soupeře pod tlak a vyhrát čtvrtý set a dovést utkání do tie-breaku.

První tie-brek pro naše hráče neskončil šťastně, i když se snažili seč mohli. Soupeř nedělal zbytečné chyby a naši hráči nevěděli jak se prosadit proti dobrému poli soupeře. Za stavu 8:5 pro soupeře naši smečaři zkazili 4 míče v řadě a o vítězi v tomto setu a i v celém utkání bylo rozhodnuto.

Další výsledky:

4. kolo
10 18.09. 17:00 Letonice - Orel Křenovice
11 18.09. 17:00 Orel Vyškov - Orlovice B   2:3
12 18.09. 17:00 Drnovice B - Hrušky B   2:3

V příštím utkání 25. září se náš tým utká proti soupeři z Orlovic, utkání se hraje na hřišti soupeře. Začátek utkání v 17:00 sraz hráčů na dědině v 16:20.