3. kolo Drnovice B - Letonice

14. 9. 2009

Drnovice B       -      Letonice

3                :                0

1. set                    25                        :                           15

2. set                    25                        :                           16

Ve třetím zápase se naše mužstvo B utkalo proti soupeři z Letonic. Soupeř přijel v hojném počtu, ale průměrný věk hráčů byl 16 let a tito mladíci teprve začínají s volejbalem, takže pro náš tým nebyl velkým soupeřem.

Náš tým si v poklidu došel pro vítězství ve všech setech. Bral to spíš jako trénink, kdy si naši hráči zkoušeli vbíhání nahrávače a další přebíhání. Musíme i pochválit soupeře za jeho bojovnost a občas i za pěkné vydařené útoky.

V příštím utkání 18. září se náš tým utká proti soupeři z Hrušek, utkání se hraje na domácím hřišti. Začátek utkání v 17:00 sraz hráčů na hřišti v 16:30.