1. set            31                        :                           29

2. set            25                        :                           21

3. set            25                        :                           18

Sestava:

Ladislav Vrána, Ondřej Bílek, Karel Kurka, Pavel Skácel, Jan Hédl, Zdenek Zabloudil,

V posledním zápase sezóny, se našemu mužstvu  dařilo a oplatilo soupeři porážku z podzimní části.

Do prvního setu naši nastoupili s odhodláním vyhrát, ale soupeř hodně bojoval a využíval zbytečných chyb našich hráčů a to vedlo k velmi vyrovnané koncovce setu, kterou naši hráči trpělivou hrou zvládli.

Na začátku druhého setu naši hráči zkazili 6 podání v řadě a dávali tak soupeři šanci stále bojovat o vítězství, ale potom přišla série 9 podání P. Skácela a náš tým měl velmi slušný náskok 22:13.  Hráči už si byli jisti vítězství a polevili v koncentraci a soupeř začal nebezpečně dotahovat, ale nakonec náskok byl tak velký, že výhru ve druhém setu si náš tým vzít nenechal.

Třetí set už byl v celkové režii našeho týmu, který přestal kazit podání a dobře organizovanou hrou si v poklidu došel pro celkové vítězství v zápase.