Výsledková Tabulka podzim 2008
5. 4. 2009
umístění | družstvo | utkání | V | P | S | sety | body |
1. | TJ Sokol Luleč | 9 | 9 | 0 | 0 | 27:9 | 18 |
2. | TJ Sokol Slavkov A | 9 | 6 | 3 | 0 | 22:13 | 15 |
3. | Orel Jednota Pozořice | 8 | 6 | 2 | 0 | 21:12 | 14 |
4. | TJ Sokol Orlovice A | 9 | 5 | 4 | 0 | 18:16 | 14 |
5. | TJ Letonice A | 9 | 5 | 4 | 0 | 21:19 | 14 |
6. | TJ Holubice B | 9 | 4 | 5 | 0 | 17:17 | 13 |
7. | Volejbal Vyškov C | 9 | 4 | 5 | 0 | 18:22 | 13 |
8. | TJ Drnovice A | 9 | 3 | 6 | 0 | 14:18 | 12 |
9. | TJ Sokol Bučovice C | 9 | 2 | 7 | 0 | 11:23 | 11 |
10. | TJ Sokol Dědice B | 8 | 0 | 8 | 0 | 4:24 | 8 |
|
1. kolo | |||||
1 | 24.08. 10:00 | Bučovice C | - | Orlovice A | 0:3 | |
2 | 24.08. 10:00 | Luleč | - | Holubice B | 3:1 | |
3 | 24.08. 10:00 | Drnovice | - | Dědice B | 3:0 | |
4 | 24.08. 10:00 | Slavkov | - | Vyškov C | 3:2 | |
5 | 24.08. 10:00 | Letonice | - | Pozořice | 1:3 | |
2. kolo | ||||||
6 | 31.08. 10:00 | Orlovice A | - | Pozořice | 2:3 | |
7 | 31.08. 10:00 | Vyškov C | - | Letonice | 3:2 | |
8 | 31.08. 10:00 | Dědice B | - | Slavkov | 0:3 | |
9 | 31.08. 10:00 | Holubice B | - | Drnovice | 3:0 | |
10 | 07.09. 10:00 | Bučovice C | - | Luleč | 1:3 | |
3. kolo | ||||||
11 | 07.09. 10:00 | Luleč | - | Orlovice A | 3:1 | |
12 | 07.09. 10:00 | Drnovice | - | Bučovice C | 3:0 | |
13 | 07.09. 10:00 | Slavkov | - | Holubice B | 3:0 | |
14 | 07.09. 10:00 | Letonice | - | Dědice B | 3:2 | |
15 | 07.09. 10:00 | Pozořice | - | Vyškov C | 3:0 | |
4. kolo | ||||||
16 | 13.09. 17:00 | Orlovice A | - | Vyškov C | 3:1 | |
17 | 13.09. 17:00 | Dědice B | - | Pozořice | 0:3 | |
18 | 13.09. 17:00 | Holubice B | - | Letonice | 1:3 | |
19 | 13.09. 17:00 | Bučovice C | - | Slavkov | 2:3 | |
20 | 13.09. 17:00 | Luleč | - | Drnovice | 3:1 | |
5. kolo | ||||||
21 | 14.09. 10:00 | Drnovice | - | Orlovice A | 3:0 | |
22 | 14.09. 10:00 | Slavkov | - | Luleč | 1:3 | |
23 | 14.09. 10:00 | Letonice | - | Bučovice C | 3:1 | |
24 | 14.09. 10:00 | Pozořice | - | Holubice B | 2:3 | |
25 | 14.09. 10:00 | Vyškov C | - | Dědice B | 3:2 | |
6. kolo | ||||||
26 | 21.09. 10:00 | Orlovice A | - | Dědice B | 3:0 | |
27 | 21.09. 10:00 | Holubice B | - | Vyškov C | 1:3 | |
28 | 21.09. 10:00 | Bučovice C | - | Pozořice | 1:3 | |
29 | 21.09. 10:00 | Luleč | - | Letonice | 3:2 | |
30 | 21.09. 10:00 | Drnovice | - | Slavkov | 0:3 | |
7. kolo | ||||||
31 | 28.09. 10:00 | Slavkov | - | Orlovice A | 3:0 | |
32 | 28.09. 10:00 | Letonice | - | Drnovice | 3:1 | |
33 | 28.09. 10:00 | Pozořice | - | Luleč | 1:3 | |
34 | 28.09. 10:00 | Vyškov C | - | Bučovice C | 2:3 | |
35 | 28.09. 10:00 | Dědice B | - | Holubice B | 0:3 | |
8. kolo | ||||||
36 | 05.10. 10:00 | Orlovice A | - | Holubice B | 3:2 | |
37 | 05.10. 10:00 | Bučovice C | - | Dědice B | 3:0 | |
38 | 05.10. 10:00 | Luleč | - | Vyškov C | 3:1 | |
39 | 05.10. 10:00 | Drnovice | - | Pozořice | 1:3 | |
40 | 05.10. 10:00 | Slavkov | - | Letonice | 2:3 | |
9. kolo | ||||||
41 | 12.10. 10:00 | Letonice | - | Orlovice A | 1:3 | |
42 | 12.10. 10:00 | Pozořice | - | Slavkov | 3:1 | |
43 | 12.10. 10:00 | Vyškov C | - | Drnovice | 3:2 | |
44 | 12.10. 10:00 | Dědice B | - | Luleč | 0:3 | |
45 | 12.10. 10:00 | Holubice B | - | Bučovice C | 3:0 |